Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
3.B |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
3.A |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
5.B |
LVK |
LVK |
LVK |
LVK |
LVK |
LVK |
LVK |
LVK |
LVK |
LVK |
7.B |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
exk |
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Doležalová Jiřina |
- |
<> |
- |
- |
<> |
- |
.. |
.. |
- |
- |
Falta Petr |
- |
- |
Bš |
Kš |
- |
- |
.. |
- |
- |
- |
Kaucová Marie |
- |
Mk |
- |
.. |
- |
.. |
- |
- |
- |
- |
Kavková Dana |
- |
- |
- |
<> |
- |
- |
- |
<> |
- |
- |
Minářová Eva |
- |
.. |
.. |
.. |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
Motyčka Václav |
- |
.. |
- |
.. |
.. |
- |
- |
.. |
.. |
- |
Pražáková Lenka |
- |
- |
.. |
.. |
- |
.. |
- |
.. |
- |
- |
Sloupenská Eva |
- |
- |
- |
- |
.. |
- |
- |
.. |
.. |
- |
Svoboda Ondřej |
- |
- |
Ko |
- |
.. |
.. |
- |
.. |
- |
- |
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Bigmore Nycolaus |
1 |
odpadá |
Ak |
7.B (ak2) |
|
|
6 |
odpadá |
Ak |
7.B (ak1) |
|
|
|
Blaško Hana |
1 |
odpadá |
Inf |
3.B (a1) |
|
|
2 |
supl.
(Fa)
|
Tv |
4.B (Dív) |
Tv1 |
|
2 |
odpadá |
Inf |
3.B (a1) |
|
|
3 |
odpadá |
Inf |
3.B (a2) |
|
|
4 |
odpadá |
Inf |
3.B (a2) |
|
|
|
Borovička Petr |
1 |
odpadá |
Aj |
7.B (a1) |
|
|
4 |
změna
|
Aj |
1.B (a2) |
4.A |
|
|
Hoffmann Marek |
4 |
výměna <<
|
Ma |
6.B |
6.B |
z 21.3. 3. hod |
|
Holásek Pavel |
1 |
výměna <<
|
Bi |
4.B |
4.A |
z 18.3. 8. hod |
2 |
odpadá |
Bi |
3.A (a1) |
|
|
3 |
odpadá |
Bi |
3.A (a2) |
|
|
|
Janyšová Lenka |
1 |
odpadá |
Ch |
5.B |
|
|
3 |
výměna >> |
Ch |
6.B |
|
na 18.3. 7. hod |
4 |
přesun >> |
Ch |
1.A |
|
na 20.3. 0. hod |
|
Kodytková Martina |
4 |
přesun <<
|
Dě |
1.A |
1.A |
z 18.3. 0. hod |
8 |
odpadá |
Dě |
5.B |
|
|
|
Kumpošt Jaroslav |
4 |
změna |
Tv |
7.B (Tch)+ |
|
|
7 |
změna |
SBi |
7.B (sbiB)+ |
|
|
8 |
změna |
SBi |
7.B (sbiB)+ |
|
|
|
Kollertová Kateřina |
2 |
změna
|
Aj |
2.B (a1) |
3.A |
|
2 |
spojeno
(Sv)
|
Aj |
2.B (a2) |
3.A |
|
|
Kristen František |
3 |
výměna <<
|
Fy |
6.B |
ChP |
z 18.3. 7. hod |
|
Kašše Miroslav |
3 |
supl.
(Fa)
|
Tv |
1.B (Chl) |
Tv1 |
|
4 |
odpadá |
Tv |
7.B (Dív) |
|
|
8 |
odpadá |
Tv |
3.B (Chl) |
|
|
|
Marková Jana |
1 |
spojeno
(Kc)
|
Aj |
1.A (a1) |
1.A |
|
1 |
změna
|
Aj |
1.A (a2) |
1.A |
|
3 |
odpadá |
Aj |
5.B (a1) |
|
|
6 |
odpadá |
Aj |
7.B (a2) |
|
|
|
Motlová Dita |
2 |
odpadá |
Čj |
7.B |
|
|
3 |
přesun <<
|
Čj |
1.A |
1.A |
z 8. hod |
6 |
odpadá |
Vv |
5.B (vv) |
|
|
8 |
přesun >> |
Čj |
1.A |
|
na 3. hod |
|
Novotný David |
8 |
přesun >> |
Zsv |
6.B |
|
na 21.3. 6. hod |
|
Otáhalová Lenka |
2 |
odpadá |
Fy |
3.B (a2) |
|
|
3 |
výměna <<
|
Ch |
4.B |
FyP |
z 20.3. 1. hod |
3 |
odpadá |
Fy |
3.B (a1) |
|
|
7 |
výměna <<
|
Ch |
2.B |
FyP |
z 20.3. 5. hod |
|
Pirklová Kateřina |
2 |
přesun <<
|
Ma |
1.B |
1.B |
z 20.3. 7. hod |
5 |
odpadá |
Ma |
3.A |
|
|
|
Růžička Radovan |
2 |
odpadá |
Ch |
3.A (a2) |
|
|
3 |
odpadá |
Ch |
3.A (a1) |
|
|
|
Skipalová Štěpánka |
2 |
odpadá |
Šj |
5.B (šj) |
|
|
5 |
odpadá |
Šj |
3.B (šj) |
|
|
7 |
přesun <<
|
Šj |
4.B (šj) |
JzF |
z 8. hod |
8 |
přesun >> |
Šj |
4.B (šj) |
|
na 7. hod |
|
Šlingrová Martina |
2 |
odpadá |
Nj |
5.B (ně2) |
|
|
7 |
přesun <<
|
Nj |
4.B (ně) |
JzA |
z 8. hod |
8 |
přesun >> |
Nj |
4.B (ně) |
|
na 7. hod |
|
Šmétková Jana |
1 |
odpadá |
Čj |
3.A |
|
|
6 |
změna |
Hv |
5.B (hv)+ |
|
|
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.B |
2 |
Ma |
|
1.B |
přesun << |
Pk |
z 20.3. 7. hod |
2 |
Dě |
|
|
odpadá |
|
(Mi) |
3 |
Tv |
Chl |
Tv1 |
supluje |
Kš |
(Fa) |
4 |
Aj |
a2 |
4.A |
změna |
Bv |
|
4 |
Aj |
a1 |
|
odpadá |
|
(Sv) |
|
2.B |
2 |
Aj |
a1 |
3.A |
změna |
Ko |
|
2 |
Aj |
a2 |
3.A |
spojí |
Ko |
(Sv) |
7 |
Ch |
|
FyP |
výměna << |
Ot |
z 20.3. 5. hod |
7 |
Vo |
|
|
výměna >> |
|
na 20.3. 5. hod |
|
3.B |
3. hod, 9. hod, 0. hod, 7. hod, 4. hod, 8. hod, 6. hod, 2. hod, 5. hod, 1. hod Exkurze |
|
4.B |
1 |
Bi |
|
4.A |
výměna << |
Hs |
z 18.3. 8. hod |
1 |
Dě |
|
|
výměna >> |
|
na 18.3. 8. hod |
2 |
Tv |
Dív |
Tv1 |
supluje |
Bš |
(Fa) |
3 |
Ch |
|
FyP |
výměna << |
Ot |
z 20.3. 1. hod |
3 |
Vo |
|
|
výměna >> |
|
na 20.3. 1. hod |
7 |
Nj |
ně |
JzA |
přesun << |
Šg |
z 8. hod |
7 |
Šj |
šj |
JzF |
přesun << |
Sk |
z 8. hod |
7 |
Čj |
|
|
odpadá |
|
(Do) |
8 |
Nj |
ně |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 7. hod |
8 |
Šj |
šj |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 7. hod |
|
1.A |
1 |
Aj |
a1 |
1.A |
spojí |
Mk |
(Kc) |
1 |
Aj |
a2 |
1.A |
změna |
Mk |
|
3 |
Čj |
|
1.A |
přesun << |
Mo |
z 8. hod |
3 |
Ma |
|
|
odpadá |
|
(Mt) |
4 |
Dě |
|
1.A |
přesun << |
Kd |
z 18.3. 0. hod |
4 |
Ch |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 0. hod |
7 |
Tv |
Dív |
|
odpadá |
|
(Sv) |
8 |
Čj |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 3. hod |
|
3.A |
9. hod, 7. hod, 3. - 4. hod, 0. hod, 5. - 6. hod, 1. hod, 8. hod, 2. hod Exkurze |
|
4.A |
5 |
Rj |
ru |
|
odpadá |
|
(Pž) |
7 |
Ruk |
rk |
|
odpadá |
|
(Pž) |
|
5.B |
3. hod, 5. hod, 9. hod, 8. hod, 1. hod, 7. hod, 4. hod, 6. hod, 0. hod, 2. hod Lyžařský kurz |
|
6.B |
3 |
Fy |
|
ChP |
výměna << |
Kr |
z 18.3. 7. hod |
3 |
Ch |
|
|
výměna >> |
|
na 18.3. 7. hod |
4 |
Ma |
|
6.B |
výměna << |
Hf |
z 21.3. 3. hod |
4 |
Dě |
|
|
výměna >> |
|
na 21.3. 3. hod |
5 |
Tv |
Chl |
|
odpadá |
|
(Sv) |
6 |
Ze |
|
|
odpadá |
|
(Fa) |
8 |
Zsv |
|
|
přesun >> |
|
na 21.3. 6. hod |
|
7.B |
3. hod, 9. hod, 4. hod, 8. hod, 7. hod, 1. hod, 0. hod, 2. hod, 6. hod, 5. hod Exkurze |
|
8.B |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou